Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

KARACABEY MUHTARLAR DERNEĞİ YENİ YÖNETİMİ, BORSA`YA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ


               Geçtiğimiz günlerde yapılan seçim sonucunda Dağkadı Mahalle Muhtarı Hasan Şenel başkanlığında yenilenen Karacabey Muhtarlar Derneği, ilçedeki kurumlara ziyaretler gerçekleştirmeye devam ediyor.

               Karacabey Ticaret Borsası’nı ziyaret eden Karacabey Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Şenel ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri; Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, Meclis Başkanı Mehmet Durmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Celali Kavaz ve Genel Sekreter Özer Yarışlı ile bir araya gelerek görüşme gerçekleştirdi.

               Görüşmeye ilişkin açıklamalarda bulunan Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan: ‘’Öncelikle geçtiğimiz günlerde yapılan seçim sonucu Karacabey Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Dağkadı Mahallesi Muhtarı Hasan Şenel ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum. Bizleri ziyaret ederek yapmak istedikleri projeleri anlattılar. Biz borsa olarak bu görüşmeleri önemsiyoruz. Her yıl Ramazan ayında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkıları ve borsamızın aracılığıyla ilçemizdeki ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardım paketi dağıtıyoruz. Bu yıl 1.000 adet gıda yardım paketini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştıracağız. Borsamızca hazırlanan gıda yardım paketleri, Karacabey Muhtarlar Derneği aracılığıyla muhtarlarımıza teslim edilerek mahallelerdeki ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılacaktır. Ziyaretleri için Karacabey Muhtarlar Derneği’ne teşekkür ediyorum. Her zaman bereketiyle gelen Ramazan-ı Şerif, inşallah bu yılda da ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olur. Hepimizin Ramazan ayı mübarek olsun.’’ diyerek sözlerini tamamladı. 

                 Karacabey Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dağkadı Mahallesi Muhtarı Hasan Şenel ise şu açıklamalarda bulundu: ‘’Seçildiğimiz günden beri ilçemizin kurumlarına ziyaretler yapıyoruz. İlçemizin köklü kurumlarından Karacabey Ticaret Borsası’na gelerek projelerimizi anlattık. Yaptığımız görüşmeler oldukça verimli geçti. Karacabey Ticaret Borsası, bu yıl yaptığı gıda yardım paketlerinin dağıtımını muhtarlarımız aracılığıyla gerçekleştirecektir. Biz de bu hayırlı iş için Karacabey Muhtarlar Derneği olarak ilçe merkezimizde ve kırsaldaki tüm mahallelerimizde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza paketleri ulaştıracağız. Bizleri borsada ağırlayan ve anlamlı bir yardıma vesile olan Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan’a, Meclis Başkanı Mehmet Durmaz’a, borsa yöneticilerine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.’’ dedi. (07.04.2021)