Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

KARACABEY TİCARET BORSASI, MURAD BERTAN`IN ARKASINDA DURDU


Karacabey Ticaret Borsası’nda yapılan Meclis Toplantısı ve ardından Karacabey İlçe Seçim Kurulu gözetiminde gerçekleşen seçimlerde oy birliğiyle Mehmet Durmaz Meclis Başkanı, Ali İhsan Aydın Meclis Başkan Yardımcısı, Tuncay Karagöz Meclis Kâtip Üyesi, Murad Bertan Yönetim Kurulu Başkanı, Rafet Sarısakal Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Mutlu Demir Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi, Murat Efe Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Aytaç Şahin Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) delegesi olarak Murad Bertan, Tuncay Karagöz ve Sezgin Can görev alacak.

           Toplantı sonrası açıklama yapan Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, Meclis üyelerine ve 01.Ekim.2022 Cumartesi günü yapılan Karacabey Ticaret Borsası organ seçimlerinde oy veren ve vermeyen tüm üyelere teşekkür etti. Karacabey Ticaret Borsası üyelerine tam kadro hizmet edeceğini, muhalefetin aldığı oylardan da ders çıkaracağını belirtti. Her kesimin ve herkesin Başkanı olduğunu birlik, beraberlik içinde Borsamız, üyelerimiz ve Karacabey için gece-gündüz çalışacağız dedi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından verilecek her türlü göreve Karacabey için talip olduğunu belirten Bertan, 12 yıl önce çıktıkları yolda ‘Üreten Karacabey Doyuran Karacabey’ ilkesiyle çalışarak Karacabey’i tarım ve hayvancılığın başkenti yapmak için mücadele edeceklerinin sözünü verdiğini vurguladı. Yıllardır görev alan tecrübeli Meclis üyelerinin, yeni seçilen Meclis üyeleriyle daha da güçlendiğini vurgulayan Başkan Bertan, Karacabey Ticaret Borsası’nın güçlü Meclis ve personel kadrosuyla önemli projelere imza atmaya devam edeceğini söyledi. Yıllardır başta üyeler olmak üzere Karacabey’e, Bursa’ya ve ülkemize değer katmanın gayreti içinde olduklarını belirterek yeni dönemde de yoğun çalışma temposunda borsanın, üyelerin ve Karacabey’in gelişimi için önemli projeler üreteceklerini bildirdi. Karacabey Ticaret Borsası’nın güçlü üyeleriyle güçlü Borsalardan biri olduğunu; üyelerin sorunlarını, yetkili mercilerle görüşerek çözüm odaklı çalıştıklarını ve bundan sonra da Meclis olarak birlik ve beraberlik içinde başarılı işlere imza atmaya devam edeceklerini, yeni dönemin hayırlı olmasını temenni ederek sözlerini tamamladı.

       Karacabey Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Durmaz, yaptığı açıklamada seçim sonuçlarının hayırlı olmasını, seçilen çalışma arkadaşlarına başarılar dilediğini ve önemli projeler üretmeye devam edeceklerini belirtti. Seçime katılan tüm üyelere teşekkür eden Mehmet Durmaz,  yeni dönemin başarılarla dolu geçmesini temenni etti. (06.10.2022)