Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

KARACABEY ADINA İSTİŞARE VE İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ


            Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, Meclis Başkanı Mehmet Durmaz, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri;  borsaya hayırlı olsun ziyaretine gelen misafirleri ağırlamaya devam ediyor. Çevre Oda/Borsalara da hayırlı olsun ziyaretlerine giden Başkan Bertan ve Meclis Üyeleri, yeni dönem için önemli adımlar atmaya devam ediyor. Ayrıca Türkiye’nin Otomobili TOGG’un Gemlik Kampüsü Açılışı’na katılan Başkan Bertan, Cumhuriyet’imizin kuruluşunun 99. yılında TOGG’un banttan inişine tanıklık etti.

            Borsaya yapılan ziyaretler kapsamında; Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (BESOB) Başkanı Fahrettin Bilgit, Karacabey Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı İlhami Kösem, Karacabey Demirci Marangoz ve Benzerleri Odası Başkanı Nedim Sındıran, Karacabey Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Ramazan Bay, Karacabey Terziler ve Benzerleri Odası Başkanı Şerafettin Barbaros, Karacabey Kahveciler Aşçılar Köfteciler Gazozcular ve Tatlıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Burhan Altıntaş, Karacabey Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı İsmail Altıparmak; Semih Uzunoğlu ve Şadi Güncü; Erdem Uğur; MHP Karacabey İlçe Başkanı Hilmi Kaya ve İlçe Teşkilatı; Doktor Abdülkerim Fidan; Karacabey Fidan ve Fide Test Merkezi Müdürü Muhsin Sümer, Müdür Yardımcısı Abdullah Sevencan, Antalya Tohum Sertifikasyon Test Müdürü Ahmet Karataş; Karacabey Yaş Sebze ve Meyve Hali Komisyoncular Derneği Başkanı Hakan Ayşavkı ve dernek yöneticileri; Yapı Kredi Bankası Karacabey Şube Müdürü Sadi Nogay ve Şube Yetkilisi Alev Beyaz; Murat Erol, Vedat Uğur, Özgür Sayın; Karacabey Memur-Sen ve Sağlık-Sen İlçe Başkanı Fatih Alpaslan, Diyanet-Sen İlçe Başkanı Süleyman Bilici, Büro Memur-Sen İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Binici, Bir-Sen 2 Nolu Şube İlçe Başkanı Sami Volkan Uğur, Bir-Sen 1 Nolu İlçe Başkanı Serhan Aydın, Bayındır Memur-Sen İlçe Başkanı Osman Gökçe, Sağlık-Sen İlçe Başkan Yardımcısı Ali Rıza Çekmez; Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Gökhan Tüydeş ve Karacabeyli iş insanları; DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, Genel Başkan Yardımcısı Murat Özbilge, DSP Bursa İl Başkanı Cahit Akıncı, DSP Osmangazi İlçe Başkanı Mehmet Seskır ve DSP Karacabey İlçe Başkanı Ahmet Olcay Akıncı; Karacabey Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Atıl, Başkan Vekili Hüseyin Süzen, Yönetim Kurulu Üyeleri Kazım Çalık, Nedim Sındıran, Denetim Kurulu Üyesi Osman Asa, Kooperatif Müdürü Hasan Hüseyin Kula; Sinan Çiftçi; Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Karacabey İlçe Temsilcisi Nuri Uzel ve İlçe Yöneticileri Sezgin Akbaş ve Muhammed Budak; DEVA Partisi Bursa İl Başkanı Serkan Özgöz ve İl Yönetimi, DEVA Partisi Karacabey İlçe Başkanı Şaban Önen ve İlçe Yönetimi; Karacabey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Karaarslan, Müdür Yardımcıları Cengiz Puşulu, Sait Eroğlu, Turgut Deniz, Sefer Yağız; Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, Meclis Başkanı Mehmet Durmaz, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerini tebrik ederek yeni dönemde başarı dileklerinde bulundular.          

          Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, Meclis Başkanı Mehmet Durmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Efe, Yönetim Kurulu Üyesi Aytaç Şahin ve Genel Sekreter Özer Yarışlı’dan oluşan heyet; Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ı ziyaret gerçekleştirerek borsanın faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verildi.

           Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, Meclis Başkanı Mehmet Durmaz, Meclis Kâtip Üyesi Tuncay Karagöz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Efe, Yönetim Kurulu Üyesi Aytaç Şahin, Meclis Üyeleri Fatih Burhan, İsmail Kaya ve Genel Sekreter Özer Yarışlı’dan oluşan heyet; TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı ve Meclis Başkanı Mehmet Aydın'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Karacabey Ticaret Borsası’nın projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi verilerek yeni dönemde başarılar dilendi.        

            Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Üstündağ, Meclis Başkanı Adem Surguç, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri borsaya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette borsanın projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi verilerek, kurumlar arası yapılabilecek iş birliği hakkında istişarelerde bulunuldu. Borsa hizmet binasında bulunan konferans salonu, satış salonu, toplantı salonu ve laboratuvar gezilerek faaliyetler hakkında bilgi verildi.                    

          Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınay, Meclis Başkanı İbrahim Özmen, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri; borsaya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Görüşmede borsanın faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulunuldu ve iki kurum arası iş birliği hakkında istişare edildi.                    

            Yapılan ziyaretlerle ilgili açıklama yapan Murad Bertan: ‘’Seçimin ardından hayırlı olsun ziyaretine gelen herkese teşekkür ediyoruz. Kaldığımız yerden ‘Üreten Karacabey Doyuran Karacabey’ için çalışmaya devam ediyor ve ‘Birlikten kuvvet doğar’ sözüyle hareket ediyoruz. Gerek siyasi parti, gerek sivil toplum kuruluşları ve gerekse de ilçe protokolümüzle istişare ederek ortak paydamız olan Karacabey’imizin yararına olacak güzel çalışmalar için elimizi taşın altına koymaktan çekinmeyeceğiz. Daha fazla proje yapmaya daha fazla hizmet vermeye ve Üyelerimiz, Karacabey’imiz, Bursa’mız ve Türkiye’miz için gece-gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Cumhuriyet’imizin 99. yılında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlarımız, TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu ve Oda/Borsa Başkanlarımızın katılımıyla Türkiye’nin ilk yerli otomobili TOGG’un banttan inişine tanıklık ettik. Vatanımıza milletimize hayırlı olsun. ’’ diyerek sözlerini tamamladı.             

            Karacabey Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Durmaz ise şunları kaydetti: ‘’Yeni dönemde tebriklerini sunan herkese çok teşekkür ediyoruz. Bize yapılan ziyaretler ve bizim yaptığımız ziyaretler oldukça verimli geçti. Hem ilçemizdeki paydaşlarla hem de çevre Oda/Borsalarla iletişim halinde kalarak gerektiğinde birlikte proje üretmenin gayreti içinde olacağız.’’ (31.10.2022)