Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

KARACABEY`İN KALKINMASI İÇİN İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ


Karacabey Ticaret Borsası’nda yapılan seçimin ardından; Karacabey Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu; Karacabey İlçe Emniyet Müdürü Sakıp Yalta, Karacabey İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mahir Yağmur; Adalet Partisi Bursa İl Başkanı Bahri Palas, İl Başkan Yardımcısı Halil Özdemir, Adalet Partisi Türkiye Kadın Kolları Genel Başkanı Burcu Saygılıer, Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Yeşim Arda, Saadet Mahallesi Muhtarı Hüseyin Uzer; TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan ve İlçe Teşkilatı; Karacabey Hemşehri Dernekleri Federasyonu Başkanı Osman Bektaş, dernek başkanları, yöneticileri ile Karacabey Muhtarlar Derneği Başkanı Gönü Mahalle Muhtarı Erol Yıldırım ve Yeni Mahalle Muhtarı Çetin Ayva; İYİ Parti Karacabey Belediye Meclis Üyeleri Adnan Akın, Gizem Arda, Nezihi Mestan ve Ferudun Şeker; TBMM AB Uyum Komisyonu Üyesi CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, CHP Karacabey İlçe Başkanı Gönül Avil ve İlçe Teşkilatı; hayırlı olsun ziyaretine gelerek Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, Meclis Başkanı Mehmet Durmaz, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerine yeni dönemde başarı temennisinde bulundular.

            Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, Meclis Başkanı Mehmet Durmaz, Meclis Başkan Yardımcısı Ali İhsan Aydın, Meclis Kâtip Üyesi Tuncay Karagöz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Efe, Yönetim Kurulu Üyesi Aytaç Şahin, Meclis Üyesi İsmail Kaya ve Genel Sekreter Özer Yarışlı’dan oluşan heyet; SÜTAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve borsanın geçmiş dönem Yönetim Kurulu Üyesi Selim Tarık Tezel, Tarfaş A.Ş. Yem Üretim Grup Müdürü Enver Kartal, Tarımsal Ticaret Direktörü Mesut Murat, Satın Alma Müdürü Uğur Yılmaz ve Celalettin Dağlıoğlu’na ziyaret gerçekleştirerek istişarelerde bulunuldu. Borsa heyeti, çalışmaları ve projeleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

            Ziyaretler hakkında açıklama yapan Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Murad Bertan: ‘’Borsamıza ziyarete gelen milletvekillerine, ilçe protokolüne, siyasi partilere ve sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ediyorum. Yeni dönemimizde bizlere başarılar dilediler ve kendileriyle Karacabey’imizin gücüne güç katmak için istişarelerde bulunduk. Borsamızın çalışmaları, faaliyetleri ve gelecekteki projelerinden bahsettik. Üyelerimize, memleketimize ve ülkemize hizmet etmek önceliğimizdir.’’ diye ifade etti. 

           Karacabey Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Durmaz ise şunları kaydetti: ‘’Ziyaretimize gelerek tebriklerini sunan herkese teşekkür ediyoruz. Yaptığımız istişareler verimli geçmektedir. Bizler de yeni dönemde yoğun tempoda çalışmaya devam edeceğiz.’’ dedi. (04.11.2022)