Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

KALKINMA MÜCADELEMİZ SÜRECEK


Karacabey Ticaret Borsası’nda yapılan seçimin ardından; Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Akkoyunlu, Meclis Başkanı Mustafa Tokçalar, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile Bandırma Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Can Ata Tan, Meclis Başkanı Recep Güngör, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri; hayırlı olsun ziyaretine gelerek Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, Meclis Başkanı Mehmet Durmaz, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerine yeni dönemde başarı temennisinde bulundular.         

                 Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, Meclis Başkanı Mehmet Durmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Efe, Meclis Başkan Yardımcısı Ali İhsan Aydın, Meclis Kâtip Üyesi Tuncay Karagöz, Meclis Üyesi İsmail Kaya ve Genel Sekreter Özer Yarışlı’dan oluşan heyet; Susurluk Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Göçer, Meclis Başkanı Hüseyin Avcıoğlu Tunalı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mete Seyfeli, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Karakılıç, Meclis Başkan Yardımcısı İbrahim Ergün, Meclis Üyesi Sezai Çelpeşli’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Daha sonra Borsa heyeti; Susurluk Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İlker Kurt, Meclis Başkanı Ertuğrul Tümer ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Cenker'e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaretlerde Karacabey Ticaret Borsası’nın projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi verilerek yeni dönemde başarı dileklerinde bulunuldu.        

                  Ziyaretler hakkında açıklama yapan Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan: ‘’Borsamıza ziyarete gelen Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası ve Bandırma Ticaret Borsası heyetlerine teşekkür ediyoruz. Daha sonra ziyarete gittiğimiz Susurluk Ticaret Borsası ve Susurluk Ticaret Odası yöneticilerine de misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz. Borsamızın faaliyetleri ve gelecekteki projelerinden bahsettik. Yeni dönemimizde bizlere başarılar dilediler ve kendileriyle bölgemizin gücüne güç katmak için istişarelerde bulunduk. Karacabey, Mustafakemalpaşa, Bandırma ve Susurluk; bölgemizin ve ülkemizin tarımsal üretiminde, ticaretinde ve sanayiinde önemli katkıları olan ilçeleridir. Bizler de Borsalar olarak bu gücün önemli aktörleri olan üyelerimizin gelişimi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Bugünkü ziyaretler oldukça verimli geçti. Bandırma Ticaret Borsası, Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası, Susurluk Ticaret Borsası ve Susurluk Ticaret Odası yöneticileri ile yapılabilecek ortak projeler hakkında istişarelerde bulunduk. Her zaman ifade ettiğimiz gibi üyelerimizin, bölgemizin ve ülkemizin kalkınması için mücadele etmeye devam edeceğiz.’’ dedi. 

           Karacabey Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Durmaz ise şunları kaydetti: ‘’Ziyaretimize gelerek tebriklerini sunan Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası ile Bandırma Ticaret Borsası yöneticilerine teşekkür ediyoruz. Daha sonra ziyaretine gittiğimiz Susurluk Ticaret Borsası ve Susurluk Ticaret Odası yöneticilerine de misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz. Kendilerine projelerimizi anlattık ve bölgemizi daha da güçlü hale getirmek için istişarelerde bulunduk. Bizler komşu ilçeler olarak önemli bir konumda bulunmaktayız. Bölgemizi ve ülkemizi daha da ilerilere taşımak için çok çalışmanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. O yüzden Karacabey Ticaret Borsası olarak yoğun çalışma tempomuz devam etmektedir.’’ dedi. (25.11.2022)