Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

BORSA`DAN İHTİYAÇLI ÖĞRENCİLERE DESTEK


Karacabey Ticaret Borsası ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkıları ile geleneksel hale gelen eğitim yardımı kapsamında alınan 800 çift bot; Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Aytaç Şahin, Meclis Üyesi Fatih Burhan ve Genel Sekreter Özer Yarışlı tarafından; Karacabey merkez ve köylerdeki okullarda belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Ongun ve Şube Müdürü Erkan Öztürk’e teslim edildi.

             Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan tarafından yapılan açıklamada: "Borsa olarak eğitim yardımları kapsamında Karacabey merkezinde ve köylerimizde bulunan okullarda öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilerimize teslim etmek üzere bot alımı için ihale komisyon toplantısını gerçekleştirdik. Okullardan gelen listelere göre 800 çift bot, öğrencilerimize ulaştırıldı. Borsamız ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin katkılarıyla ihtiyaç sahibi öğrencilerimize destek olmak bizleri mutlu ediyor. Sayın Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu eğitime her zaman ayrı bir önem vermiştir. Biz de borsa olarak eğitime ve dolayısıyla geleceğimiz olan çocuklarımıza önem veriyoruz. Botların dağıtımında; Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz başta olmak üzere emeği geçen okul müdürlerimize ve öğretmenlerimize sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz." ifadeleri yer aldı.

              Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Aytaç Şahin: "Borsamız eğitime verdiği önemle öne çıkan kurumlardandır. Okullarımızda belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilerimize Borsamız ve Birliğimizin katkılarıyla 800 çift bot alarak Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim ettik. Bizler her zaman geleceğimiz olan çocuklarımıza imkânlarımız çerçevesinde destek olmaya devam edeceğiz.’’ diye açıklamalarda bulundu.          

               Karacabey Ticaret Borsası Meclis Üyesi Fatih Burhan yaptığı açıklamada: "Borsamız eğitime olan desteklerini devam ettirmektedir. İhtiyaç sahibi öğrencilerimize Borsamızın ve Birliğimizin katkılarıyla her yıl mont veya bot yardımı yapmaktayız. Borsa olarak eğitime ve dolayısıyla geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize desteklerimiz sürecektir.’’ dedi. (09.12.2022)