Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

BORSA`DAN İYİ PARTİ`YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ


Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, Meclis Başkanı Mehmet Durmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Efe, Yönetim Kurulu Üyesi Aytaç Şahin ve Genel Sekreter Özer Yarışlı’dan oluşan heyet; geçtiğimiz günlerde yapılan kongre sonucunda yeniden başkan seçilen İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı Fatih Karabatı ve İlçe Teşkilatı’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

          

            Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada: ‘’Yapılan kongre sonucunda yeniden İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı seçilen Fatih Karabatı ve ilçe yöneticilerini tebrik ediyor yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Demokrasimizin önemli aktörlerinden biri de siyasi partilerdir. Biz de borsa olarak siyasi partilerle dönem dönem Karacabey’imizin gelişmesi için istişarelerde bulunmaktayız. Sivil toplum kuruluşları, toplumun gelişmesi adına önemli işlere imza atmaktadır. Kurumlar arası istişare kültürüne önem veriyoruz. İlçemiz, bölgemiz ve ülkemizin gelişimi için paydaşlarımıza görüşmelerimiz devam edecektir.’’ dedi.  

 

             Karacabey Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Durmaz: ‘’Kongre sonucunda İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı olarak yeniden seçilen Fatih Karabatı ve ilçe yöneticilerini tebrik ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Karacabey Ticaret Borsası olarak ilçemiz protokolü, siyasi partiler, meslek kuruluşları ve sivil toplum örgütleri ile iletişim halinde kalmayı ve istişare kültürüne devam etmeyi önemli görüyoruz. Hepimiz Karacabey’imizin daha da güçlü konuma gelmesi, üretimin arttırılması ve insanlarımızın refahı için çalışmaktayız. Üyelerimize hizmet etmek, ekonomimize katkı sağlamak asli görevimizdir.’’ diyerek sözlerini tamamladı. (16.12.2022)